Få mere information

Ikke-verificeret annonce

Vi bestræber os på at have alle tilgængelige lejemål på Lokalebasen.dk. For dette lejemål kan vi ikke garantere, at informationerne er korrekte. Det skyldes, at udbyder ikke er en betalende kunde hos Lokalebasen.dk. Derfor vises heller ingen billeder. Læs mere

Butikslokale
Sammenlign
Favorit

Butikslokale til leje på Jernbanegade 2D, 4200 Slagelse

175 m²
Areal
650 kr.
Årlig pris pr. m²
Fra 9.479 kr.
Leje pr. måned ex. drift
Få mere viden om lejemålet

100% gratis og uforpligtende

Du får en e-mail med de informationer vi har om lejemålet og udlejers kontaktoplysninger.

Navn*
E-mail*
Firma*
Telefonnummer *
Dit spørgsmål (valgfrit )
Få tilsendt information
Databeskyttelse
Få mere viden om lejemålet

100% gratis og uforpligtende

Du får en e-mail med de informationer vi har om lejemålet og udlejers kontaktoplysninger.

Navn*
E-mail*
Firma*
Telefonnummer *
Dit spørgsmål (valgfrit )
Få tilsendt information
Databeskyttelse

Jernbanegade 2D - 4200 Slagelse - Detailhandel/butik til leje på 175 kvm2 - Se mere info på Ejendomstorvet

Lejemålene er alle centralt beliggende i Slagelse med god synlighed fra hovedfærdselsåre i Slagelse midtby, tæt på Vestsjællands centret og Schweizerpladsen med cafeer og fordeling til en af Slagelses mange butiksområder og torve. Der er mulighed for skilt der skaber synlighed langs facaden til lejemålene. Lejemålene har mange anvendelsesmuligheder indenfor detail, kontor, klinik eller lignende.

Lejemålene:

Jernbanegade 2C: Lyst butikslejemål med godt lysindfald fra strøgvinduer med butikslokale med disk og baglokale med mindre rum og fine toiletforhold.

Jernbanegade 2D: Lyst butikslokale med salgs område med nye gulve og adgang til pænt toilet. Fra lejemålet er der adgang til stor og pæn kælder.

Jernbanegade 2E: Lyst butikslokale med mulighed for salgs område/kontor/klinik mm. med adgang til pænt og lyst toilet. Moderniseres gulve, da det står råt?

Lejemålene 2C og 2D kan evt. ligges sammen til et lejemål.

Alle lejemål opvarmes fjernvarme.

Bymidten har gode parkeringsmuligheder og der er ved lejemålene en god kundestrøm.

Fakta & Faciliteter

Et veludviklet parkeringsområde er tilgængeligt tæt på butikslokalet.

Afstand til omgivelser

Bus
387 m
Tog
412 m
Cykelparkering
141 m
Bank
72 m
Supermarked
71 m
Cafe
66 m
Fastfood
41 m
Pub
237 m
Bar
56 m
Restaurant
30 m
Træningscenter
59 m

Faciliteter

Basic

Parkeringspladser

Kontorfunktioner

Toilet

Økonomi

Slagelse - det område hvori butikslokalet er - ligger i et af de travleste områder i byen, hvilket vil skabe god dynamik i butikken. Lej dette lokale på 175.0 kvm. til eksponering af jeres produkter og service. Udfyld kontaktformularen og stil dine spørgsmål til udlejeren om butikken på Jernbanegade 2D, i Slagelse, 4200. Få mere at vide om dette butikslokale ved at udfylde annoncens kontaktformular.

Årlig pris pr. m²

Årlig pris

Beliggenhed

Jernbanegade 2D, 4200 Slagelse

Området ved sø - 844 m fra butikslokalet - er et af de mest populære i byen. Butikkens placering tæt på Schweizerpladsen er en væsentlig faktor at tage i betragtning. Sø, som ligger 844 m fra butikken, er en af byens mest besøgte rekreative områder. Masser af kunder, som har været i park, kan passende smutte over i din butik, idet disse lokaler ligger tæt på parken. 244 m fra butikken ligger Gammel Torv, hvilket er en god indikation på den livlige atmosfære i området. Det er ikke svært at gøre lokationen til en konkurrencemæssig fordel, idet park ligger lige ved siden af. En af de mest befolkede steder i byen er Schweizerpladsen, som ligger tæt på dette butikslokale. Området ved sø - 844 m fra butikslokalet - er et af de mest populære i byen. Butikken ligger 244 m fra Gammel Torv, hvilket er et perfekt kommercielt match.

Jernbanegade 2D, 4200 Slagelse

Har du ikke fundet dit ønskede lokale?

Opret en gratis søgeagent og få automatisk besked.

Vi sender dig en mail, hver gang vi bringer annoncer, der matcher dine behov.

Ofte stillede spørgsmål om butiker i Jernbanegade 2D, 4200 Slagelse

🅿️ Hvor kan man parkere i nærheden af butikken på Jernbanegade 2D?
Der er parkering foran butikken på Jernbanegade 2D
🚉 Hvor langt er der til nærmeste S-tog station?
Den nærmeste S-tog station er 412 m fra butikken på Jernbanegade 2D i 4200 Slagelse.
🚻 Hvilke toiletfaciliteter har butikken på Jernbanegade 2D provide?
Butikken på Jernbanegade 2D i 4200 Slagelse har toiletter.
🚻 Er der toiletter i butikken ?
Butikken på Jernbanegade 2D i 4200 Slagelse har toiletter.
Tilføjet! Annoncen er gemt som "Favorit".

Siden med dine favoritter lejemål er fyldt. Vil du tilføje nye, skal du fjerne flere af dine nuværende favoritter.

Annoncen er valgt til sammenligning
Du kan sammenligne op til 4 annoncer.
Annoncen er valgt til sammenligning
Du kan sammenligne op til 4 annoncer.
Tilføjet! Annoncen er gemt som "Favorit".

Siden med dine favoritter lejemål er fyldt. Vil du tilføje nye, skal du fjerne flere af dine nuværende favoritter.

Vores medlemskab
  • Lokalebasen medlemskab logo
  • Lokalebasen medlemskab logo

Hjemmesiden bruger cookies

Cookies anvendes med henblik på at hjemmesiden fungerer optimalt, til at huske foretrukne indstillinger, at måle trafik/konverteringer samt at målrette relevant markedsføring.