Ikke-verificeret annonce
Vi bestræber os på at have alle tilgængelige lejemål på Lokalebasen.dk. For dette lejemål kan vi ikke garantere, at informationerne er korrekte. Det skyldes, at udbyder ikke er en betalende kunde hos Lokalebasen.dk. Derfor vises heller ingen billeder. Læs mere
Jupitervej 2 - 7000 Fredericia - Kontor til leje på 5353 kvm2 - Se mere info på Ejendomstorvet
En god kantine, som er tilgængelig på kontoret, gør din frokost til en dejlig og velfortjent pause. Gode parkeringsforhold øger kontorets tilgængelighed for dine medarbejdere, gæster og kunder.
Basic
Spisefaciliteter
Park er i tæt afstand til kontoret - et oplagt sted at diskutere ideer og projekter. Ullerup Bæk løber kun 675 m fra kontoret, hvilket gør det til et exceptionelt sted at have arbejdsplads. 615 m fra kontoret ligger sø som med garanti vil hjælpe dig med at oplade batterierne.
Har du ikke fundet dit ønskede lokale?
Opret en gratis søgeagent og få automatisk besked.
Vi sender dig en mail, hver gang vi bringer annoncer, der matcher dine behov.
Siden med dine favoritter lejemål er fyldt. Vil du tilføje nye, skal du fjerne flere af dine nuværende favoritter.