




Ikke-verificeret annonce
Vi bestræber os på at have alle tilgængelige lejemål på Lokalebasen.dk. For dette lejemål kan vi ikke garantere, at informationerne er korrekte. Det skyldes, at udbyder ikke er en betalende kunde hos Lokalebasen.dk. Derfor vises heller ingen billeder. Læs mere
100% gratis og uforpligtende
100% gratis og uforpligtende
SagaNova House Fremtidens fleksible og bæredygtige kontorhus i Aalborg
En god kantine, som er tilgængelig på kontoret, gør din frokost til en dejlig og velfortjent pause. Kontoret er udstyret med gode opbevaringsrum, så du kan gemme alt det væk, som ikke bør ligge fremme på kontoret i dagligdagen.
Værelsestyper
Spisefaciliteter
Udover basisleje af dette kontor forventes lejere at betale driftsomkostninger, der ligger på 279615 DKK om året. Aalborg Øst er et sted hvor virksomheder kommer af en grund, nemlig for at opleve den udviklede infrastruktur. Dette kontor på 1118.0 kvm. kan være en ny mulighed for øget samarbejde og åbenhed i virksomhedens arbejsmiljø. For at læse mere om dette kontor på Alfred Nobels Vej 20, i Aalborg Øst, 9220, kan du udfylde formularen og komme i kontakt med udlejeren. Udfyld annoncens kontaktformular for at se mere om kontoret. Udlejer vil kunne besvare dine spørgsmål, og oplyse om lejemålets faciliteter, muligheder og fleksibilitet.
Sø, beliggende 534 m fra kontoret, er en evig kilde til energi og motivation. Kontoret ligger i et nydeligt område, kun 644 m fra Landbækken. Gadekær er i tæt afstand til kontoret - et oplagt sted at diskutere ideer og projekter.

Har du ikke fundet dit ønskede lokale?
Opret en gratis søgeagent og få automatisk besked.
Vi sender dig en mail, hver gang vi bringer annoncer, der matcher dine behov.
Siden med dine favoritter lejemål er fyldt. Vil du tilføje nye, skal du fjerne flere af dine nuværende favoritter.