Presentation
Noget gik galt. Prøv venligst senere eller kontakt os hvis fejlen opstår igen.

Ikke-verificeret annonce

Vi bestræber os på at have alle tilgængelige lejemål på Lokalebasen.dk. For dette lejemål kan vi ikke garantere, at informationerne er korrekte. Det skyldes, at udbyder ikke er en betalende kunde hos Lokalebasen.dk. Derfor vises heller ingen billeder. Læs mere

Kontor

Kontor til leje på Lupinvej 5, 9500 Hobro

947 m²
Areal
Prøv vores kontor beregner

Lupinvej 5 - 9500 Hobro - Kontor til leje på 947 kvm2 - Se mere info på Ejendomstorvet

• God facadeværdi mod ringvejen
• Gode parkeringsmuligheder på ejendommen
• Kontorlejemål med mindre værksted/lager og showroom
• Flot og præsentabel hall
• Mange anvendelsesmuligheder

Lejemålet er fordelt på 2 etager. Stueplan er indrettet med flot og indbydende indgangsparti og hall, med stor, snoet trappe til 1. sal og loftshøjde i ”dobbelt højde”. Her er flotte klinker på gulvet og et fantastisk lysindfald fra de mange vinduer.

Fra hall´en er der adgang til toiletter og videre ind til at stort, åbent kontorlandskab og kantine. Bagerst i lejemålet er der indrettet to mindre værksteds-/lagerrum, der også kan tilgås direkte udefra via dobbeltdør.

1. salen er indrettet med et åbent kontorlandskab, med adgang til flere mindre kontorer / mødelokaler i varierende størrelse. Her er endnu et køkken og flere toiletter på denne etage. Bagerst forefindes et lokale der er anvendeligt om showroom, ekstra lagerrum el.lign.

Lejemålet har en rigtig god og synlig facade mod ringvejen, der dagligt passeret af ca. 12.000 bilister. Lokalerne ses især anvendeligt til virksomheder med webshops, andre handelsvirksomheder, rådgivningsvirksomheder mv.

Lejemålet er beliggende i en større erhvervsejendom med flere små og store lejemål. Af andre lejere i ejendommen kan bl.a. nævnes Nopa Nordic, Ballard Power Systems og Jysk Hjemmepleje. Udenfor lejemålet er der gode parkeringsmuligheder.

Lejemålet opvarmes med fjernvarme.

Fakta & Faciliteter

En god kantine, som er tilgængelig på kontoret, gør din frokost til en dejlig og velfortjent pause. Kontoret er udstyret med gode opbevaringsrum, så du kan gemme alt det væk, som ikke bør ligge fremme på kontoret i dagligdagen. Gode parkeringsforhold øger kontorets tilgængelighed for dine medarbejdere, gæster og kunder.

Afstand til omgivelser

Supermarked
730 m
Fastfood
837 m
Træningscenter
514 m

Faciliteter

Basic

Parkeringspladser

Værelsestyper

Arkiv- og lagerplads
Coworking

Spisefaciliteter

Fælles kantine

Kontorfunktioner

Toilet

Beliggenhed

Lupinvej 5, 9500 Hobro

Flod løber kun 657 m fra kontoret, hvilket gør det til et exceptionelt sted at have arbejdsplads. 651 m fra kontoret ligger sø som med garanti vil hjælpe dig med at oplade batterierne.

Lupinvej 5, 9500 Hobro

Har du ikke fundet dit ønskede lokale?

Opret en gratis søgeagent og få automatisk besked.

Vi sender dig en mail, hver gang vi bringer annoncer, der matcher dine behov.

Ofte stillede spørgsmål om kontorer i Lupinvej 5, 9500 Hobro

‍🏢 Er der åbent kontorlandskab i kontoret på Lupinvej 5?
Udlejer af kontoret på Lupinvej 5 i 9500 Hobro tilbyder åbent kontorlandskab.
🗃️ Er der plads og opvaring til kontorting?
Ja, kontoret på Lupinvej 5 i 9500 Hobro har plads og opbevaring til kontorting.
🗃️ Er der ekstra plads og opbevaring til kontorting?
Ja, kontoret på Lupinvej 5 i 9500 Hobro har plads og opbevaring til kontorting.
🏦 Hvad er inkluderet i lejen af kontoret på Lupinvej 5 i 9500 Hobro?
Spørg udlejer direkte ved at udfylde formularen her Lupinvej 5, 9500 Hobro.
Vores medlemskab
  • Lokalebasen medlemskab logo
  • Lokalebasen medlemskab logo

Hjemmesiden bruger cookies

Cookies anvendes med henblik på at hjemmesiden fungerer optimalt, til at huske foretrukne indstillinger, at måle trafik/konverteringer samt at målrette relevant markedsføring.