Ikke-verificeret annonce
Vi bestræber os på at have alle tilgængelige lejemål på Lokalebasen.dk. For dette lejemål kan vi ikke garantere, at informationerne er korrekte. Det skyldes, at udbyder ikke er en betalende kunde hos Lokalebasen.dk. Derfor vises heller ingen billeder. Læs mere
100% gratis og uforpligtende
100% gratis og uforpligtende
Herstedøstervej 27 - 29 D - 2620 Albertslund - Kontor til leje på 957 kvm2 - Se mere info på Ejendomstorvet
Rigeligt med plads, godt lysindfald, rummelighed og mere end 24 kontorer. Det er, hvad der venter dig, når du træder ind ad døren på Herstedøstervej 27-29D, 2. sal i Albertslund. Tæt på Roskildevej og med god infrastruktur i baghaven finder du hele 957 kvadratmeters kontorlejemål. Dit nye kontor på Vestegnen er indrettet i cellekontorstil, hvorfor adressen her er oplagt til den store virksomhed, der har behov for at kunne sprede sig ud på mindre kontorer. De mange kvadratmeter udgøres desuden af både gode toiletfaciliteter – hele 6 styk inklusiv ét, der er handicapvenligt – to tekøkkener, tre større mødelokaler, såvel som mulighed for at indrette lounge-områder, hvis det er ønsket. Ved dit nye kontor i Albertslund er der desuden fri parkering til dig og dine ansatte. Har du en større virksomhed, og drømmer om stedet, hvor du i lyse omgivelser kan samle alle ét sted? Så er Herstedøstervej 27-29 D, 2. sal et fremragende bud. Vi glæder os til at byde jer indenfor.
Det tager 6 minutter at gå fra kontoret til det nærmeste busstoppested. Der findes faktisk helt gennemsnitlig caféer indenfor en radius af 500 meter. Det nærliggende supermarked gør aftenens indkøb nemt på vejen hjem fra kontoret. Gode parkeringsforhold øger kontorets tilgængelighed for dine medarbejdere, gæster og kunder. Kontorets fælles- og velkomstområde vil repræsentere dig godt, når du modtager kunder, samarbejdspartnere og gæster.
Basic
Værelsestyper
Kontorfunktioner
Din virksomhed vil drage fordel af at have postnummer i Albertslund, som er et anerkendt postnummer for kommerciel aktivitet. Dette store kontor kan rumme op til 39 medarbejdere, som sammen kan interagere og løse eventuelle problemstillinger. Kontorets areal udgør i alt 957.0 kvm. Arealet er større end de fleste alternativer i byen, og kan dermed være en mulighed for, at imødekomme en efterspørgsel af større lejemål. For at læse mere om dette kontor på Herstedøstervej 27 - 29 D 2. sal, i Albertslund, 2620, kan du udfylde formularen og komme i kontakt med udlejeren. Hvis du er interesseret i at leje et kontor, men stadig har spørgsmål til udlejeren, kan du stille dine spørgsmål ved brug af kontaktformularen.
Sø er 174 m fra kontoret, hvilket skaber et unikt billede af områdets distrikt. Roholmparken er i tæt afstand til kontoret - et oplagt sted at diskutere ideer og projekter.
Har du ikke fundet dit ønskede lokale?
Opret en gratis søgeagent og få automatisk besked.
Vi sender dig en mail, hver gang vi bringer annoncer, der matcher dine behov.
Siden med dine favoritter lejemål er fyldt. Vil du tilføje nye, skal du fjerne flere af dine nuværende favoritter.
Siden med dine favoritter lejemål er fyldt. Vil du tilføje nye, skal du fjerne flere af dine nuværende favoritter.
Siden med dine favoritter lejemål er fyldt. Vil du tilføje nye, skal du fjerne flere af dine nuværende favoritter.
Siden med dine favoritter lejemål er fyldt. Vil du tilføje nye, skal du fjerne flere af dine nuværende favoritter.
Siden med dine favoritter lejemål er fyldt. Vil du tilføje nye, skal du fjerne flere af dine nuværende favoritter.